Teknoloji

Jarvis Bağlılık Çözüm Platformu, Jarvis Connection®
müşterilerinizin/ bayilerinizin/çalışanlarınızın ve satış takımlarınızın ihtiyaçları doğrultusunda etkili sadakat/ bağlılık, teşvik ve takdir deneyimlerini oluşturmak için yeni nesil bağlılık vizyonuyla ,en son teknoloji ürünleri kullanılarak geliştirildi.

Jarvis Connection ® tüm modülleriyle veritabanından iş zekası araçlarına, kasa yazılımlarından kampanya yönetim araçlarına kadar farklı entegrasyonları doğru yöntemlerle geliştirebilecek kabiliyette geliştirilmiştir.

Fark Yaratan Veri

Dünyanın en önemli ticari varlığı verilerdir, veriyi etkinleştirerek çeşitli motivasyon anatilikleri ile birleştirmek , tüm kanallardan gelen verileri birleştirmek, müşterinin davranışlarını analiz etmek, segmentasyonlar yapmak ve müşterilerinizin bir sonraki adımını tahmin etmek ve buna sizin nasıl yanıt vermeniz gerektiğini konusunda Jarvis Connection® patformu modüler yapısıyla sizlere destek olmaktadır.

Jarvis Connection® Bağlılık Çözüm Platformu

İşletmenizin hedeflerine odaklanmanızı ve gerçekleştirmenizi sağlayarak tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz tamamlayacağınız bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır.

Modüler yapısı sayesinde platform kısa süre içerisinde gelişmiş bir bağlılık programını müşterilerinize/ bayilerinize/ çalışanlarınıza ve satış takımlarınıza sunmanızı sağlar.
Api bazlı geliştirilmesi nedeniyle varolan programlarınıza da hızlıca entegre olabilmektedir.

Platformumuz içerisinde yer alan tüm modüller yeni nesil bakış açısıyla ihtiyaçları adreslemek üzere sürekli olarak geliştirilmek ve iyileştirilmektedir. Özellikle motivasyon için oyunlaştırma alanındaki yenilikleri ve yeni kurguları yapısı içerisine katmaktadır.

Jarvis Connection® Bağlılık Çözüm Platformu, verileriniz, programlarınız etrafında kolaylıkla ve hızlıca düzenlenebilir. Markanıza özel logo, içerik görüntü vb tüm yapıyı hızlıca adapte olabilecek şekilde geliştirilmiştir.

Hedef kitle, program hedefleri , iletişim, kampanyalar, oyunlaştırma kurguları ve ödüllendirmeyi belirleyip kavramsal tasarımı netleştirdikten sonra Jarvis Connection® Bağlılık Çözüm Platformu, tüm bu yapıyı size kısa bir zamanda hızlıca kuracak ve müşterilerinize sunmanızı sağlayacaktır.

Platformun tüm yapısı markanıza göre özelleştirilebilir, müşteri motivasyonu için farklı oyunlaştırma kurguları gerçekleştirilebilir, yapınıza özel tasarım programlar oluşturabilirsiniz. Yapınıza özel gerçekleştirdiğiniz tasarımdaki programınızı hızlıca sonuca dönüştürebilir ve bu konuda hem program danışmanlığı hem de teknoloji danışmanlığı alabilirsiniz.

Platformun sağladığı bu yapı sayesinde programınızı hızlıca ayağa kaldırarak eşşiz bir müşteri deneyimizile yeni nesil sadakat programınızı hayata geçirerek hedefinize odaklanmak ve sonuçları takip edebilirsiniz.

Jarvis Connection ® platformunda önceden yapılandırılmış fonksiyonlarla firmanıza özel bir yapı oluşturarak kendinize özel bir sadakat programını oluşturmanız mümkün.

Tüm yapı size istediklerinizi hızlı ve esnek yollarla gerçekleştirmek için tasarlandı.

Tüm modüller kendi içerisinde esnek bir yapıyı barındırmakta ve bu yapılardan faydalanarak hızlı, farklı, ölçeklenebilir ve dinamik bir program oluşturabilirir ve sonuçları takip edebilirsiniz.

Jarvis teknoloji ve entelektüel sermayesini bir taraftan markalaşmış, sürekli büyüyen şirketlere sunarken diğer taraftan da küçük-orta ölçekli işletmelerin faydalanabileceği bir yapıyı da sunmaktadır.

Sadakat yönetimi, müşteri deneyimi, kampanya yönetimi gibi markanıza değer katan teknolojileri birlikte değerlendirmek, deneyimlerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. Gelin size Jarvis Connection®’ı anlatarak müşterilerinize eşsiz bir deneyim sunmanızı sağlayalım.
Bize aşağıdaki form üzerinden ulaşabilirsiniz.

MÜŞTERİLERİNİZLE GERÇEK BİR BAĞ KURMAYA HAZIR MISINIZ?

Müşterilerinizle sıkı bağlar kurmak, davranışlarını değiştirmek ve işinizi büyütmek için artık yeni sadakat yaklaşımlarına ihtiyacınız var. Yeni bir sadakat programı tasarlamak veya var olan programınızı güçlendirmek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak başlayabilirsiniz!

[]
1 Step 1
kabul et!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın!