Sadakat Programı Yönetimi

Sadakat programları sadece kartlar, puanlar ve indirimler sunan uygulamalar değildir. Sadakat programları, müşterilerinizle zengin ilişkiler kurarak onların hem işlemsel hem de duygusal ihtiyaçlarını ve isteklerini sürekli olarak anlamak için müşterilerinizle kurduğunuz bağdır.

Biz markaların/kurumların hedeflerini ve hayallerini gerçektirecek sadakat programlarını aşağıdaki prensiplere göre geliştiriyoruz.

Sonuç ve Kârlılık Odaklı
Müşteri Odaklı
Yenilikçi
Müşterilerle Uzun Dönem İlişkileri Kuran
Motivasyon Artıran
Müşteri Deneyimini Esas Alan
Hedef Davranış Odaklı
Uçtan Uca Sadakat Programı Tasarımı

 Çalışanlarınız İçin Sadakat Programı

Günümüzde markanız için en değerli müşterileriniz arasında çalışanlarınız yeralmaktadır. Çalışan ve Marka bağının sağlam , tutkulu ve sürekli olabilmesi için bu yapının kurulması ve sürekli beslenmesi gerekmektedir. Tutku ile oluşturulan çalışan bağlılığı, başarılı iş hedeflerinin temelini oluşturmaktadır.

Bu bağı kurabilmek için çalışanlarınızın ihtiyaçlarını ve isteklerini anlamak, onlarla yakın ilişkiler kurarak motivasyonu artırmak , deneyimleri takip etmek, hedef davranışları gerçekleştirmek ve değişen önceliklere göre gerçek zamanlı tepkiler verebilecek için Çalışan Sadakat Programları oluşturuyoruz.

Müşterileriniz İçin Sadakat Programı

Müşteriler, bir şirketin varlığını sürdürmesi için gerekli yeri doldurulamayan bir öneme sahiptir. Bu yüzden bizim için sadakat “Müşterilerinize ne kadar yakınsınız?” sorusuyla başlar. Müşterilerinize ne kadar yakın olduğunuz, onları ne kadar tanıdığınız ve gerçekten onları ne kadar anladığınız en çok üzerinde durduğumuz konulardır. Bu yüzden müşteri bağlılığı geliştirme ve motivasyon tasarımı konusunda en az sizin kadar müşterilerinizi de tanımaya odaklanıyor ve bu sayede müşterilerinizle olan ilişkinizi en ileri noktaya taşımanıza yardımcı oluyoruz. Müşterileriniz ile aranızdaki bağı geliştirmek için şu an bulunduğunuz noktadan başlıyor, bugün ihtiyaç duyduğunuz sonuçlar üzerine yoğunlaşıyoruz. İhtiyaçlarınız arttıkça müşterilerinizle daha derin ilişkiler kurarak, işinizin daha etkin, daha rekabetçi ve daha yüksek karlılık noktasına gelebilmesine yardımcı olacak Müşteri Sadakat Programları oluşturuyoruz.

 

Oyunlaştırma’nın Gücü

Oyunlaştırma davranış yönetimini etkilemek için kullandığımız en önemli yollardan birisi. Buradaki temel hedefimiz müşterilerinizi neyin motive ettiğini anlamak, varolan davranışı incelemek ve hedefler doğrultusunda müşteri ile ilişkiyi güçlendirmek ve davranış değiştirmek. Bunun için ilk adımları atarken müşterilerinizin koşacağı yolu esnek ve eğlenceli bir şekilde modelliyoruz Bu sayede müşterilerinizin motivasyon eşiğini karşılayan , süreç boyunca onları etkileyen, eğlendiren elementlerin bir arada olduğu ve kendi istekleriyle sadık bir müşteri noktasına gelmelerini sağlayan kurguları oluşturuyoruz.

 
Kanallar Üzerinden Sadakat

Müşterilerinize dokunan kanallarınızla  güçlü, tutkulu ve sürdürülebilir bir bağlantı kurmanız hedeflerinizi gerçekleştirmek için diğer bir önemli adım. Kanalın müşterilerinizle ile aranızda marka elçisi olmasını sağlamak ve müşteri tercihlerini değiştirmekte aktif rol almaları için Kanal Sadakat Programları oluşturuyoruz. Kanal Sadakat Programı ile kanalınıza özgün bir program sunarak güven, motivasyon ve sadakat üzerine yeni bir bağ kurmanıza destek oluyoruz. Program müşteri memnuniyetine bağlı olarak gelirlerinizde ve müşteri memnuniyeti skorlarında artışla sonuçlanıyor.

Kanal Sadakat Programı, müşterileriniz ve markanız uzun süreli bir bağı güçlü temeller üzerine kurmanızı sağlıyor.

Kısacası müşterilerinizi tanımak, onları anlamak, onların motivasyonunu artırmak ve davranışı değiştirmek bizim işimiz. Bunun için dünyadaki tüm gelişimleri takip ederek dünya standardında çözümler ortaya koymak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sunduğumuz çözümleri de CRM, satış, kanal yönetimi ve pazarlama alanındaki tecrübe filtremizden geçirerek size anahtar teslim bir oyunlaştırma sistemi sunuyoruz.

Biz tüm bu işleri yapıp etkili bir oyunlaştırma planı hazırlarken size kalan tek şey arkanıza yaslanıp sorularımızı yanıtlamak. Eğer hazırsanız aşağıdaki formu doldurarak çalışmaya başlayabiliriz.

MÜŞTERİLERİNİZLE GERÇEK BİR BAĞ KURMAYA HAZIR MISINIZ?

Müşterilerinizle sıkı bağlar kurmak, davranışlarını değiştirmek ve işinizi büyütmek için artık yeni sadakat yaklaşımlarına ihtiyacınız var. Yeni bir sadakat programı tasarlamak veya var olan programınızı güçlendirmek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak başlayabilirsiniz!

[]
1 Step 1
kabul et!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın!