Ödüllendirme

Müşterileriniz ile etkileşim motivasyonunu artırmayı destekleyen yollardan birisi de ödüllendirme metotudur.. Müşterilerinizin markanız ile daha çok zaman geçirmesini sağlamak, marka aidiyeti kurmak ve hayatlarına dokunabilmek için onları dinlemeli ve ihtiyaçlarına uygun yaşayan bir ödül altyapısı kurmalısınız.

Müşteri odaklı stratejiler geliştiren ve veriyi zekaya, marka için karlılığa ve sadık müşteriye dönüştüren Jarvis, kurumunuz için hazırladığı yeni nesil sadakat programları için gerekli ödül altyapısını kurma ve yönetme işini de üstleniyor. Marka-müşteri ilişkisinin ne kadar hassas ve bir o kadar kıymetli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için öncelikle markanızı ve müşterilerini analiz edip, ardından ne tür bir sadakat programının şirketinize değer katacağına odaklanıyoruz.
Karar alma sürecinde hem teknik hem de psikolojik verilerden faydalanarak, sadakat program tasarımımızı esnek ve dinamik bir şekilde uygulayarak hızla hayata geçirmek için çalışıyoruz. Kurduğumuz oyun altyapısıyla müşterilerin marka ile daha çok zaman geçirmesini, marka aidiyeti kurulmasını ve müşterilerin hayatlarına dokunabilmeyi hedefliyoruz. Söz konusu altyapı tasarımını sonuçlandırmadan önce de hem sizi hem de müşterilerinizi dinliyor ve beklentilerinizi net olarak analiz ediyoruz. Sahip olduğumuz veri odaklı tutumu süreç içinde devam ettiriyor ve bu sayede canlı bir ödül altyapısı ve puan sistemine hayat veriyoruz.

Yaşayan Ödüllendirme Altyapısı

İşimiz , müşteri verisini bir sanatçı gibi işleyebilmek ve öngörü oluşturmak ile başlıyor. Davranışı değiştirmek için uygulanan en etkin motivasyon aracı oyunlaştırma  kurguları ise programın belkemiğini oluşturuyor Biz de elde ettiğimiz veriyi analiz ederek öngörüye dönüştürüyor ve motivasyonu sağlayacak oyunlaştırma kurgularını oluşturuyor ,kurulan sistemde heyecanın yakalanması, süreklilik esası ve aynı motivasyonla devam etmesi için yaşayan ödül altyapısı ve ödüllendirme sistemini de kendi kurguladığımız mekanizmaya en uygun şekilde hayata geçiriyoruz. Ödül altyapısını, sistemin yaşam döngüsü, kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde tutarak iş ortaklarımızla birlikte çalışarak uygun markaların uygun ürünleri ile oluşturuyoruz.

Şirketiniz için titizlikle kurgulanmış, esnek ve güçlü oyun altyapısını en kısa sürede kurarak, marka değerinizi sürekli iyileştirmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz mevcut oyun altyapısı ve ödüllendirme sisteminizin optimizasyonu ve geliştirilmesini veya yeniden tasarlanmasını da sağlıyoruz. Üstelik oyunlaştırma kurgusundan en yüksek verimi almanız için altyapınızı farklı entegrasyonlarla güçlendiriyor ve verinin motivasyona, motivasyonunun satışa dönüşümünü hızlandırıyoruz.

Oyunlaştırma konusunda deneyimlerimizi aktarmak ve markanızın oyunlaştırma ihtiyaçlarını konuşmak isterseniz aşağıdaki formu doldurmanız yeterli!

MÜŞTERİLERİNİZLE GERÇEK BİR BAĞ KURMAYA HAZIR MISINIZ?

Müşterilerinizle sıkı bağlar kurmak, davranışlarını değiştirmek ve işinizi büyütmek için artık yeni sadakat yaklaşımlarına ihtiyacınız var. Yeni bir sadakat programı tasarlamak veya var olan programınızı güçlendirmek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak başlayabilirsiniz!

[]
1 Step 1
kabul et!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın!