Hizmetler

Deneyimli kadrosu ve geliştirdiği yeni nesil sadakat programları ile Jaris

YENİ NESİL SADAKAT PROGRAMI

Gelişen teknolojilerin hemen yaygınlaşması ve son tüketicinin yeni teknolojilere hızlı adaptasyonu nedeniyle geçmişte müşterilere ait satın alma davranışı üzerinden sadakat programları kurgulamak ve yönetmek anlamlıydı. Bugün artan rekabet ve tüketicilerde gözlemlenen davranış değişikliklerini sadece satış verilerinden anlamak pek mümkün görünmüyor. Jarvis’in geliştirdiği yeni nesil yöntem ve teknolojilerle müşterilerinizin markanızla olan bağını sürekli ölçüp geliştirebilirsiniz.

JARVİS’İN SAĞLADIĞI HİZMETLER

20. yüzyılın başlarında Claude J. Hopkins tüketici davranışlarının büyük ölçüde öngörülebilir ve anlaşılabilir olduğu tezini ortaya attı. Tüketicilerin davranışlarını değiştirmek için geliştirdiği ödüllendirme yöntemleri, kupon dağıtımı ve test grupları çalışmaları bilinen ilk sadakat programını ortaya çıkardı. Sonraki yıllarda Hopkins’in yöntemleri ‘Pazarlama’ kavramı içinde hızla yaygınlaştı ve çok değişikliğe uğramadan günümüze kadar ulaştı.
21. yüzyılda müşteri verileri üzerinden pazarlama yapmaya odaklanmış, marka ile müşteri arasındaki bağı sürekli takip etmek isteyen, oyunlaştırma ile müşterisinin hayatının bir parçası olmaya çalışan markalara en büyük desteği Jarvis gibi yeni nesil sadakat programı tasarımı yapan şirketler verecek.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jarvis Atölye ile sizinle beraber çalışarak uyguladığınız veya uygulamayı düşündüğünüz sadakat yönetimi ve oyunlaştırma yöntemleri ile ilgili size değerli bir analiz sunuyoruz.

Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın!