Neden Jarvis?

Müşteri Sadakat’inde fark yaratmak ve bu yolculuğua anlam katmak için kurulduk.
Hedefimiz,  hayallerinizi gerçekleştirmeniz için müşterilerinize eşsiz deneyimler barındıran bir yolculuk sunmanız için Yeni Nesil Sadakat Programları oluşturmak.
1
Müşteri odaklıyız.

Müşteri odaklı olmak bizim için bir teoriden ibaret değil.
İşinizin her cephesini “müşterinin gözüyle” yeniden ele almak kanıtlanmış bir yaklaşım tarzı olup, bu yaklaşımı, siz müşterilerimizin günlük pratiğinizde uygulamanıza yardımcı oluyoruz.

2
Metodolojimiz bizim için müşteri ilişki yönetim bilimi

Tüm projelerimizi, 25 yıl boyunca  elde ettiğimiz tecrübelerimizle, deneyimlerimizle, fikirlerimizle , hayallerimizle ve yaratıcılığımızla oluşturduğumuz Jarvis Metodolojisi-Jarvisology ile gerçekleştiriyoruz.

3
Veri okuma ve işleme bizim için sanat

Veri’ye inanıyoruz, veriyi okuyarak ve işleyerek çıkarttığımız öngörülerle hedefleri gerçekleştirmek için veriyi zekaya, marka için karlılığa ve sadık müşteriye dönüştürüyoruz.

4
Sadakat = Etkileşimli iletişim

Müşteri sadakati bizce müşteri ilişkileri yönetim felsefesi. Müşteri sadakati, müşteriyle yakın olmak, onları anlamak için zengin ve derin ilişkiler kurarak, işlerin daha yakın, daha etkin, daha rekabetçi ve daha karlı olabilmesi için uygulanması gereken stratejilerle donanmış çözümlerin tümü.

5
Gücümüz deneyimli bir ekip

Jarvis’in genlerinde teknoloji, dijital dünya, CRM, iş zekası, yazılım, müşteri deneyimi, internet, mobil, kanal yönetimi, satış, pazarlama, danışmanlık, mağazacılık, hızlı tüketim ürünleri, finans, sigorta bilgi birikimi ve deneyimi var.
Biz yıllarca çeşitli kurumsal firmalarda ilgili alanlarda çalışarak elde ettiğimiz gerçek hayat deneyimimizi, geliştirdiğimiz metodolojimizi, inandıklarımızı ,fikirlerimizi ve   yaratıcılığımızı operasyon gücümüzle harmanlayarak yeni nesil sadakat çözümleri sunuyoruz.

6
Motivasyon davranış bilimi, Motivoloji

Davranışı değiştirmek için motivasyonu bir bilim olarak kullanıyoruz ve buna motivoloji diyoruz. Motivasyonu sağlamak için kullandığımız en önemli araçlardan birisi oyunlaştırma. Oyunlaştırmayı, hayalleriniz, fikirlerimiz ve yaratıcılığımız ile birleştirip,  güncel teknolojilerle buluşturarak, hedeflerin hayata geçmesini sağlıyoruz.

RAKAMLARLA JARVİS

0
Kullanıcı Memnuniyet Oranı %
0
Etkileşim Oranı %
0
Sadakat Artışı %
0
Puan Harcama %
Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın!